Říjen 2010

Výstava psů

13. října 2010 v 14:55 | Já |  Zajímavosti o Alici
Ahoooooj !!!!!
Byla jsem s Alicí na výstavě psů HAFIK. Výstava byla pro pejsky všech plemen - kříženci, psi s PP i bez PP. JÁ A ALICE JSME VYHRÁLI .

Víc si můžete přečíst v rubrice ,,tak plyne den za dnem (aneb co Alice pořád dělá a jak se jí daří).


PS:Nezapomeňte se podívat na fotky v rubrice ,,fotky Pretty Alice"!!!

Alice na výstavě

13. října 2010 v 14:53 | Já |  Jak se s Alicí žije?
Ahoooooj !!!!!
Byla jsem s Alicí na výstavě psů HAFIK. Výstava byla pro pejsky všech plemen - kříženci, psi s PP i bez PP. Nejprve se všichni pejsci seznámili (Alice se zvlášť skamarádila s Rouse - zlatým retrívrem). Potom jsme psi připravili (dali jim speciální vodítka a nachystali pamlsky) a pak jsme šli vystavovat. Prvně jsme se postavili do řady a postupně nás volali. Každý jsme udělali kolečko v klusu a znovu se postavili do řady. Alice byla ze všech nejmladší a tak jsme byli na konci. Když na nás přišla řada řekla jsem Alici aby šla k noze a vydali jsme se před porotu. Tam si ji prohlédli, pohladili a potom jsem ukazovala základní poslušnost a různé bonusové kousky a kašpárny, které jsem Alici naučila. Nakonec jsme oběhly ještě jedno kolečko a sklidily jsme velký potlesk.
Potom nastalo vyhlašování vítězů...... Všichni pomalu odpadávali až nakonec zůstala jen já s Alicía a ještě nějaké 2 holky.
A ja to všechno dopadlo ???                 ALICE VYHRÁLA !!!!!!!!!!!!!!
Další rok jdeme na tu výstavu zase tak nám držte palečky ať to obhájíme .

PS:Nezapomeňte se podívat na fotky v rubrice ,,fotky Pretty Alice"!!!